Hakkımızda

Fatih İnşaat

Fatih İnşaat Malz.Taah.Nak ve Dış.Tic.Ltd.Şti

Fatih İnşaat / Evani, yapı malzemeleri satış ve dağıtımı konusundaki 25 yılı aşan tecrübesinin yanı sıra 2008 yılından itibaren de NG Kütahya Seramik münhasır bayiliğine İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan mağazalarıyla devam etmektedir.

İnşaat sektöründe kullanılan seramik, porselen, vitrifiye grupları, bataryalar, tuğla, çimento, kum, çakıl, beton, demir, alçı, çatı sistemleri, yapıştırıcı grupları, banyo dolap ve sistemleri, aksesuar gibi bir çok ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran Fatih İnşaat / Evani, yapı malzemeleri sektörüne yön veren öncü kuruluşlardandır.

NG Kütahya Seramik, Roman, Duravit, Geberit, Hansgrohe, Isvea, Ideal Standard, E.C.A., Creavit, Fionart, Delta, Omega gibi dünya markalarına ait banyo, seramik, armatür ve mutfak ürün gruplarının tüm çeşitlerini satışa sunuyor ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Franke, Teka ankastre cihaz ürünleri mağazalarımızda satışa sunulan diğer markalardandır.

İngiliz Kabin firması olan “Roman”, Türkiye yapılanmasını Evani’ye emanet etti. Dünya çapında satışları bulunan İngiliz Roman Limited Co. şirketi Türkiye pazarına girmek için iş ortağı olarak Evani markasının bağlı bulunduğu AKDENİST MAĞAZACILIK DIŞ VE İÇ TİCARET A.Ş firmasını tercih etti. Yeni yapılanma ile birlikte yapılacak olan yatırımla “Roman” firması kabin ürünleri ile ülkemize adım atmış bulunmaktadır.

Fatih İnşaat / Evani Kozyatağı mağazası, standart mağaza anlayışının yıkılmasında milat olacak tasarım sunumlarıyla ilklere ev sahipliği yapıyor. Mağazamız Türkiye genelinde konsept mağaza anlamında oldukça iddialı olmasıyla beraber Avrupa'daki bir çok konsept mağazanın bütününü yansıtmaktadır. Fatih İnşaat / Evani ekibi, Kozyatağı’na Türkiye'nin ilk konsept seramik mağazasını açmakla gurur duyuyor.

Fatih İnşaat / Evani olarak sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe; teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimizdir.

Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz. Fatih İnşaat / Evani çalışanlarının ortak değeri, insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapmasıdır. İş üretiminde; çevreye ve doğaya karşı duyarlı, teknolojinin tüm olanaklarını kullanan ve yapı güvenliğine maksimum özeni gösteren bir felsefeye sahibiz.

Türkiye genelinde sektörde ilk 5 firma arasında yer alan Fatih İnşaat / Evani; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kiptaş 5. Levent, Torunlar GYO Mall of İstanbul, Bahçeşehir Vaditepe, Rabwa Residence, Etiler Nisbetiye On, Topkapı Sarayı Restorasyon, Vialand Eğlence Merkezi, Marriott, Hilton gibi prestijli projelerin yanı sıra daha bir çok hotel, alış veriş merkezi ve sayıları 200’leri bulan konut projesinde hizmet verdiği müşterilerine çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Fatih İnşaat Malz.Taah.Nak ve Dış.Tic.Ltd.Şti